BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 111

Tri Motrat – PROMO Epizodi 111

Por këtë herë, partitë në garë dhe në ndjekje do të ndryshojnë. Kur Türkan ndan një njohuri që mësoi me Somer-in, sytë e Somerit kthehen dhe ai i merr frymën babait të tij. Ndërsa Somer lufton deri në fund për të rimarrë gjithçka që Özer i mori Rüçhan-it, surpriza e vërtetë e pret Rüçhan-in.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments