BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 118

Tri Motrat – PROMO Epizodi 118

Somer merr fajin që nuk hoqi dorë nga Rüçhan për fotografitë në duart e Türkan. Si Somer ashtu edhe Türkan janë viktima të një keqkuptimi në të cilin ata nuk janë më palë. Derya e gjen papritur veten në shtëpinë e Sevilay si pasojë e një debati që pati në konvikt. Me rritjen e tensionit mes Deryas dhe Sevilajit, Derya takon edhe një Mustafa krejtësisht të ndryshëm.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments