BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 124

Tri Motrat – PROMO Epizodi 124

Një rrëfim që Somer i bën Türkanit i vendos ata në një rrugë të pakthyeshme. Pas asaj që dëgjoi, Türkan vendos të ecë vetëm me fëmijën e saj dhe të luftojë vetëm.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments