BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 130

Tri Motrat – PROMO Epizodi 130

Edhe pse është shumë i etur për t’u rikthyer dhe ribashkuar me të kaluarën e tij, përqafimi që pret nuk i hapet lehtë. Megjithatë, Döner vepron me vendosmëri dhe nuk do të heqë dorë nga rruga e saj pavarësisht të gjitha pasojave. Nga ana tjetër, efektet e librit që shkroi u përhapën në të gjithë familjen.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments