BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 37

Tri Motrat – PROMO Epizodi 37

Kur Rüçhan merr vesh se Mine ka falsifikuar lajmet e Türkanit me Feritin, i kërkon llogari Mine. Gjatë diskutimit, Mine ka një aksident të rëndë. Rüçhan bëhet njësh me Fatihun dhe i shkakton një shkatërrim të madh familjes Kalender.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments