BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 66

Tri Motrat – PROMO Epizodi 66

A do të jetë në gjendje Mine t’i bëjë kormanët të bëjnë dëshirat e saj? A do të lundrojë Türkan për një të ardhme me Somer? A do të mund të pajtohen Sadik dhe Nesrin?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments