BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 73

Tri Motrat – PROMO Epizodi 73

Somer detyrohet ta fshehë këtë marrëveshje nga Türkan. Nesrin shkon në Izmir me vajzat e saj për të mbrojtur Dönen nga Fatih. Ajo është e vendosur të divorcohet nga Sadiku. Largimi i tyre në İzmir bën që Dön dhe Serdar të përballen dhe e vërteta zbulohet. Nga ana tjetër, Derya përballet me Özgür Hodja-n.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments