BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 87

Tri Motrat – PROMO Epizodi 87

Ndërkohë që akulli është shkrirë mes Ozerit dhe Mustafës, Özer bën një përpjekje të madhe për të fituar mbi djalin e tij Mustafa. Kur Rüçhan e kupton se ai nuk mund ta kontrollojë Türkan në lidhje me Sevilay, ai përpiqet ta lëndojë atë në mënyra të ndryshme

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments