BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 92

Tri Motrat – PROMO Epizodi 92

Mirëpo, me një zhvillim falë Mesutit, lidhja e Rüçhan-it dhe Nesrin ngelet shtatzënë me surpriza. Ndërsa Türkan po mban një arsye shumë të mirë për të dalë nga errësira në të cilën ndodhet, të gjitha shpresat e Türkanit shkatërrohen kur Somer është në kohën dhe vendin e gabuar.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments