BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 93

Tri Motrat – PROMO Epizodi 93

Derisa Derya dhe Mustafa marrin vendime radikale drejt jetës së tyre të re, ata nuk janë në dijeni të surprizës së keqe që i pret. Për më tepër, Derya po largohet nga familja e saj hap pas hapi për hir të Mustafës.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments