BallinaRozeU shfaqën sëbashku në emision, Beatrix thumbon hapur çiftin Bora-Donald

U shfaqën sëbashku në emision, Beatrix thumbon hapur çiftin Bora-Donald

Pjesmarrja e. Bora Zemanit ne emisionin e. Donaldit ka rrembyer nje vemendje, te madhe dhe ka sjelle reagime, te shumta ne rrjet.

Mirepo nje reagim pritej edhe nga ana e. Beatrix Ramosaj, pasi sic e dime ajo ishte pjese e trekendeshit? te shumeperfolur se bashku me Boren dhe Donaldin.

Ne minutat e para pas, perfundimit te programit, kengetarja ndau nje postim me ndjekesit! ne. InstaStory tek shkruante: “Dhe festa vazhdon”.

Me kete postim. Beatrix na la te kuptojme se eshte treguar shume, indiferente per çka eshte bere dhe çka eshte thene ne intervisten e Bores, duke vazhduar keshtu, argetimin e saj me miqte dhe te afermit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments