BallinaSerialetVajza ime e Vogël - Epizodi 1

Vajza ime e Vogël – Epizodi 1

Elif është shumë e dashuruar me Hakanin. E vetmja gjë që i mungon martesës së tyre është një fëmijë. Teksa Elif po mendon të nisë procedurën e birësimit, mëson se Hakan ka pasur një aksident. Dhe jeta e tij fillon të ndryshojë në mënyrë të pakthyeshme. Firat gjen motrën e tij Dilën, e cila prej vitesh është zhdukur dhe e kthen në shtëpi. Fırat është i ndarë mes nënës së tij të rreptë dhe shtypëse Ümran dhe motrës së tij rebele dhe mendjelehtë Dila. Ndërsa jeta e Elifit kthehet përmbys, Fırat nuk është në dijeni të rrjetës që fati ka thurur për të. Rrugët e Elifit dhe Firatit kryqëzohen në atë mënyrë që nuk do të ndahen më kurrë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments