BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 11

Vajza ime e Vogël – Epizodi 11

Një Përvojë Fillestare
Në mes të trazirave dhe grindjeve, rruga e Elifit u kryqëzua papritur me atë të Fırat, një menaxher financiar i pasur dhe bindës. Jeta e Firatit ishte një ndryshim i pagabueshëm me atë të Elifit, i veçuar nga nderi dhe fuqia. Megjithatë, fati e kishte koordinuar mbledhjen e tyre dhe ishte një ndikim i universeve që asnjëri nuk e kishte pritur.

Një shoqatë e komplikuar
Ndërsa jetët e tyre u takuan, filloi të krijohej një shoqëri e ndërlikuar dhe e egër. Firat, i magjepsur nga forca e Elifit, pavarësisht nga fatkeqësia, përfundoi i tërhequr nga emantimi i saj i çuditshëm. Elif, pastaj përsëri, u përpoq të eksploronte ndjenjat e saj teksa luftonte me të kaluarën e saj dhe ndjenjat e paparashikuara të përziera nga prania e Firatit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments