BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 13

Vajza ime e Vogël – Epizodi 13

Betejat e Elifit. Ndërkohë, Elif përfundon në një lloj lufte alternative. Nuk është vënë në gur për të marrë një linjë të përditshme pune për të ndihmuar veten dhe për të paguar shpenzimet e çerdhes për vajzën e saj të vogël të dashur, Güneş. Megjithatë, Güneş-it i mungon tmerrësisht shtëpia dhe dëshiron të kthehet. Elif është mbërthyer mes kënaqësisë së vajzës së saj të vogël dhe ndjenjës së saj të kënaqësisë. Rëndësia e detyrimit e pushton, megjithatë ajo nuk do të dorëzohet për t’u dorëzuar.

Një vështrim i shkurtër në Trust. Në momentin kur duket sikur turbullira mund t’i konsumojë secilin prej tyre, një aluzion i diçkaje që duhet pritur me padurim shfaqet jo shumë larg. Firat merr një pozicion të ri në shoqërimin e rastit, duke rritur shpirtin e Elifit. Ajo pranon se kjo derë e hapur mund të jetë fare mirë kalimi për t’u bashkuar me Güneş-in me shtëpinë e saj dhe për të rivendosur disa ngjashmëri me një jetë të qetë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments