BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 24

Vajza ime e Vogël – Epizodi 24

Elif, aktualisht një kriminele, eksploroi territorin e ndërlikuar të qytetit, duke kërkuar strehë në strehë të shkurtra ndërsa ajo ndryshonte vazhdimisht zonën e saj. Me kalimin e kohës, rrjeta rreth saj rregullohet, duke e lënë atë me zgjedhje të pakësuara. Në një përpjekje të furishme për qëndrueshmëri, ajo kërkoi punë, duke u përpjekur të arrinte mezi deri në atë pikë sa të mbante veten ndërsa i shmangej kapjes.

Ndërsa Firati luftonte me kontrollin gjithmonë fiksues të specialistëve, siguria e tij u bë e patundur. Ai u përpoq të rrihte orën, duke zgjidhur shenjat e dobëta që nxisin vendndodhjen e Elifit. Ekskursioni i turbullt provoi shkathtësinë dhe vendosmërinë e tij, pasi ai sfidoi mundësinë për të humbur Elifin për përjetësi. A mund të kuptojë se si të kapërcejë ndonjë pengesë mes tyre përpara se kërkimi i qëndrueshëm për ligjin të rrethojë Elifin?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments