BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 30

Vajza ime e Vogël – Epizodi 30

Hijet e cenueshmërisë. Ndërsa ndjekja rritet dhe tendosja arrin në një kulm, fati i Elif mbetet në një gjendje kritike, duke u lëkundur midis strehës së sigurt të mundësive dhe zotërimit të ligjit. Në një stuhi ndjenjash dhe një shfaqje të madhe, linja mes mbrojtësve dhe njollave të mjegullta kriminale, duke i lënë të pafuqishëm si Elifin ashtu edhe Firatin përpara një fati të çrregullt që do të ndryshojë vazhdimisht drejtimin e jetës së tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments