BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 44

Vajza ime e Vogël – Epizodi 44

Durimi i Elifit Elif, e shtyrë nga dashuria e saj për Güneş dhe një përkushtim i palëkundur ndaj martesës së saj, përballon stuhitë e armiqësisë së Ümran. Durimi i saj bëhet një dëshmi për forcën e karakterit të saj dhe thellësinë e dashurisë së saj për Firatin. Përballë fatkeqësive, Elif qëndron e vendosur, e vendosur për të lundruar nëpër ujërat e trazuar deri në ceremoninë e parashikuar që premton të legjitimojë vendin e saj në jetën e Firatit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments