BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 49

Vajza ime e Vogël – Epizodi 49

Indinjata e Dilës: Një familje e thyer Ndërkohë tensionet brenda familjes arrijnë pikën e vlimit pasi Dila zbulon aleancën e fshehtë mes vëllait dhe nënës së saj. Duke u ndjerë e përjashtuar dhe e tradhtuar, ajo i nënshtrohet zemërimit dhe zhgënjimit. Në një sulm të tërbuar, Dila vendos të marrë gjërat në duart e saj dhe thërret policinë, duke ndezur një valë të re kaosi në situatën tashmë të trazuar.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments