BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 52

Vajza ime e Vogël – Epizodi 52

Qëndrueshmëria e Elifit në mes të vështirësive Përballë shqyrtimit shoqëror dhe hakmarrjes së pamëshirshme të Ümran, Elif duron me guxim çdo vështirësi për hir të Güneş. Vendosmëria e saj për t’i bërë ballë stuhisë dhe për të mbrojtur familjen e saj të sapogjetur bëhet një nënkomplot prekës, duke treguar forcën e karakterit që qëndron brenda saj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments