BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 59

Vajza ime e Vogël – Epizodi 59

Sjellja e paqartë e Firatit Maska e Pafajësisë Sjellja e Firatit, e karakterizuar nga paqartësia dhe përgjigjet e pakapshme, rrit pasigurinë e Elifit. Ndërsa vëzhgon reagimet e tij dhe shenjat delikate, Elif bëhet gjithnjë e më i vetëdijshëm për mundësinë që vëllai i saj mund të fshehë një të vërtetë më të errët. Maska e pafajësisë që mban Fırat fillon të plasaritet nën peshën e shqyrtimit të Elifit, duke e shtyrë atë të mendojë për nocionin shqetësues se personi që ajo mendonte se e njihte aq mirë mund të kishte një anë të fshehur.

2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments