BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 6

Vajza ime e Vogël – Epizodi 6

Sipas fatit, Elif u ndesh me një të dhënë që dukej se e çonte te nëna e Güneş-it. Me çdo hap që hidhte drejt së vërtetës, ajo ndjente që copat e enigmës së saj të jetës të bashkoheshin. Ajo nuk e dinte se Fırat tashmë e kishte zbuluar këtë pjesë kritike të informacionit dhe ishte në prag të bërjes së një zgjedhjeje që të ndryshonte jetën.

Megjithatë, pikërisht kur dukej sikur e vërteta ishte në duart e tyre, Güneş u zhduk në ajër. Paniku dhe konfuzioni përfshiu Elifin dhe Firatin. Kërkimi për Güneş u bë një garë me kohën dhe kufijtë midis së drejtës dhe së gabuarës, së vërtetës dhe mashtrimit, u bënë gjithnjë e më të paqarta.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments