BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 27

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 27

Një Fat i dyshimtë. Ndërsa ndjekja u përshkallëzua dhe hijet e cenueshmërisë zgjatën, hetimi mbeti: a mund të rezultojnë të frytshme përpjekjet e palodhura të Firatit përpara se sundimi i pakompromis i ligjit të rrethojë Elifin? Fatet e këtyre shpirtrave të ndërthurur vareshin ende për t’u përcaktuar me kujdes, paracaktimet e tyre të ndërlikuara të ndërlikuara në teksturën e një qyteti të valëzuar nga jeta dhe njohuritë e privilegjuara. Në thelbin e uraganit, realiteti i situatës do të dilte në një moment në rast se dashuria mund të duronte paraprakisht situatën dhe të dilte e shëndoshë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments