BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 28

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 28

Obligacione të thyera. Ndërkohë, Dila, e ndjerë e mënjanuar nga solidariteti mes motrës dhe motrës së saj dhe mamasë, lëshon tërbim dhe kontakte policie. Me policinë tani në ndjekje afër Firatit, Elif lëviz vazhdimisht, duke kërkuar për biznes dhe shtëpi të sigurt, ndërsa përpiqet të anashkalojë kapjen. Në çdo rast, ndërsa rrjeta rregullohet dhe zgjedhjet e saj zvogëlohen, siguria e kapjes së saj përbën një kërcënim të mundshëm.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments