BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 46

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 46

Ndërsa personazhet lundrojnë në këtë terren të turbullt, ceremonia e afërt shoqërore bëhet jo vetëm një fener shprese për Elifin, por edhe një pikë kthese e mundshme për të gjithë familjen. Pyetja mbetet: A do të sjellë zgjidhje dhe harmoni njohja zyrtare e martesës së Firatit dhe Elifit, apo do të thellojë linjat e gabuara ekzistuese, duke e shtyrë familjen në buzë?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments