BallinaLajmeVrau vëllanë dhe kunatën brenda biznesit të tyre, autori s’pendohet: E meritonin!

Vrau vëllanë dhe kunatën brenda biznesit të tyre, autori s’pendohet: E meritonin!

Ditën e djeshme Arsen(Hamza) Muskurti vrau vëllain dhe kunatën e tij brenda biznesit të tyre. Problemet që familja Muskurti ishin të hershme por ditën e djeshme, Arseni mori pistoletën dhe ekzekutoi Alban dhe Nora Muskurtin, prindër të tre fëmijëve. Fill pas ngjarjes së rëndë, Arsen Muskurti u largua sikur asgjë të mos kishte ndodhur, por u arrestua pak orë më vonë në zonën e “5 Majit”.

Sot është gjetur dhe arma e krimit me të cilën, Muskurti ka vrarë vëllain dhe kunatën e tij. Kur është marrë në pyetje nga policia, Arsen Muskurti nuk ka shfaqur asnjë pendesë duke thënë se e meritonin.

Ndaj Arsen Muskurtit janë ngritur d y akuza: “Vrasja në rrethana cilësuese” kundër dy ose më shumë personave dhe “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit”.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments