BallinaSerialetZemër e Plagosur – Epizodi 87

Zemër e Plagosur – Epizodi 87

Me një episod të mbetur para finales në serialin “Plagë në zemër”, Mirza. dhe Betül kuptohen me njëri-tjetrin dhe tërhiqen nga njëri-tjetri. Mirza; Ai i ofron vajzës të largohet nga. Yaman dhe të vijë me të. Ata do të shkojnë jashtë vendit. Betül pranon ofertën.

Feraye i thotë të birit se mund të divorcohet nga gruaja e tij, por që të mos e hedhë në rrugë. Yaman largohet për t’u qetësuar, por Hande vazhdon të kërcënojë. Ai merr armën nga dhoma e Azades dhe shkon te. Feriti dhe Ajsheja, e cila mban mend gjithçka. Edhe Yaman dëgjon nga e ëma se Hande ka marrë armën dhe shkon te Ferit. Kur Hande qëllon Feritin, Yaman i del përpara. Mes vështrimeve të habitura të të gjithëve, Yaman është qëlluar dhe rrëzohet përtokë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments