BallinaRozeA e keni ditur se çka janë mes vete Arbana Osmani dhe...

A e keni ditur se çka janë mes vete Arbana Osmani dhe Olta Gixhari?

Prezantuesja “ikon” e Big Brother Albania, dhe Big Brother Vip Albania, Arbana Osmani tash e sa kohe merr vëmendje te madhe si zakonisht me paraqitjen e saj mbresëlënës.

Osmani, tash e sa vite Big Brother në Shqipëri është nën drejtimin e bukuroshes, duke prekur zemrat e publikut me çdo dinamik te ndodhur brenda shtëpisë, shkruan InfoKosova.

Ne edicionin e dyte, ka karaktere te ndryshme brenda shtëpisë, duke filluar nga aktor, këngëtar, model, fotograf, gazetar, moderator, etj.., ndërsa afërsia ndaj banoreve me drejtuesit eshte paska ‘e ndjeshme’ kur si temë pothuajse përmendet gjithmonë.

Ditëve te fundit, fansat janë ata që kanë pikasur Arbana Osmanin dhe Olta Gixharin, ku gjithmonë sipas fansave, këto te dyja janë shoqe jete, se bashku me Xhemi Shehun.

Ndonëse ky afermitet dhe kjo lidhje nuk është përmendur asnjëherë.

Kujtojmë se vitin e kaluar, Arbana, ka pasur edhe shokun e klasës ne BBV, Kledin./InfoKosova/

Arbana Osmani dhe Olta Gixhari
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments