BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 56

Tri Motrat – PROMO Epizodi 56

Türkan dëgjon Somer dhe Mine duke folur. Ai mëson se Kiraz është foshnja e Somerit. Është shumë e vështirë për Türkan të përballet me këtë realitet. Türkan duhet të largohet nga shtëpia për të tretur atë që dëgjoi vetë. Ndërsa Türkan po lufton me emocionet që po përpiqet të shtypë, ajo has Sevilay. Sevilay dhe Türkan ndajnë ndjenjat e tyre femërore, të pavetëdijshëm se kush është njëri-tjetri.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments