BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 55

Tri Motrat – Epizodi 55

A do të largohet Mine nga shtëpia e Somer dhe Türkan? A do të jetë në gjendje Rüçhan ta mbajë Türkan në shtëpinë e tij ashtu siç dëshiron? A do të jenë në gjendje Somer dhe Türkan të përjetojnë lumturinë e foshnjës së tyre të porsalindur?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments