BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 245

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 245

Tarık fajëson veten për atë që ndodhi me Cengiz. Në këtë kuptim, Tarık, i cili është përgjegjës për atë që ndodhi me Cengiz, është në një llogari të rëndë të brendshme. Si rezultat i përballjes, ai i bën një ofertë shokuese Meltem! Nga ana tjetër, Sıla, e cila nuk është në dijeni të gjithçkaje dhe mendon se është shpëtuar, do të përballet me një surprizë të keqe: Rüstem!

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments