BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 244

Mos më Braktis – Epizodi 244

Ndoshta Bora ka bërë gabimin më të madh të jetës së saj. Ai e bindi Zejnepin që të bëhej sërish mjeke dhe në këtë kuptim e la Zejnepin me Emren me duart e veta. Duke bërë këtë, Bora mund të ketë përgatitur fundin e tij.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments