BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 55

Tri Motrat – PROMO Epizodi 55

Derya e kapërcen trishtimin e saj pas largimit të Hakanit me praninë e motrave dhe Serdarit. Me afrimin e kohës që Serdari të shkojë në universitet, ndjenja e dashurisë shtohet me nxitimin e ndarjes mes Donit dhe Serdarit. Sadık mëson se vëllai i tij Fatih foli me Derya dhe i tha se ai ishte babai i saj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments