BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 54

Tri Motrat – Epizodi 54

Somer merr një dhuratë të madhe për gruan e tij Türkan si dhuratë shtatzënie. Ata vendosin të fshehin shtatzëninë e Türkan brenda familjes. Synimi i Türkan është të vendoset në shtëpinë e tyre përpara se të vendoset me Rüçhan. Plani i Rüçhan është të largojë Mine nga shtëpia dhe të jetojë me Türkan dhe Somer.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments