BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 244

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 244

Tensioni mes Emres dhe Zeynep është rritur dhe litarët janë shtrënguar. Ky tension është shtyrë për hir të një kauze të përbashkët. Kjo marrëdhënie e acaruar ia lë vendin solidaritetit pas asaj që ndodhi me Cengizin.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments