BallinaRoze“Po heq qafe gjithçka…”, mos vallë ky postim i Vivien ishte një...

“Po heq qafe gjithçka…”, mos vallë ky postim i Vivien ishte një “thumb” për Getinjon?

Në një instastory të publikuar, Vivien ka treguar se së fundmi është e fokusuar tek vetja dhe tek gjërat që e bëjnë të ndihet mirë.

Por me një status të publikuar, dyshojmë se ajo ka thumbuar dikë (fansat mendojnë se e ka fjalën për Getinjon), pas ndarjes së tyre.

“Po punoj tek vetja çdo ditë, kështu që mund të heq qafe çdo gjë që më bën të ndihem keq”-ka shkruar ajo.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments