BallinaRozeJuli për çiftin e sapo martuar: Nga armiq në dasmë

Juli për çiftin e sapo martuar: Nga armiq në dasmë

Mbrëmja e së premtes solli një tjetër atmosferë në ambientet e shtëpisë më të ndjekur, “Big Brother Vip3”.

Romeo dhe Heidi, si një çift i përzgjedhur nga banorët e tjerë, u martuan.

Mirëpo pasditen e sotme kanë filluar komentet lidhur me çiftin, ku disa banorë dyshojnë në ndjenjat e dyshes.

“Nga armiq, e kam kundërshtare, s’kam besim, mosbesim para tre ditëve, besim dhe dasmë…Sigurisht që diçka nuk shkon. Ose mosbesimi është fake ose dasma është fake”- është shprehur Juli gjatë një bisede të zhvilluar me disa prej konkurrentëve në oborr.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments