BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 18

Tri Motrat – Epizodi 18

Pyetja që bën Somer me një shpërthim emocionesh e bën Türkanin të dyshojë. Türkan, e cila mendon se bashkëshorti i saj është në një lidhje dhe pret një fëmijë nga kjo lidhje, ndeshet me diçka që nuk e priste kurrë kur merret me këtë biznes.

RELATED ARTICLES

1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments