BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 208

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 208

Sıla e goditi Rüstemin në kokë me shkop dhe e rrëzoi atë. Sıla, e cila arriti ta nxirrte Tarıkun nga varri, edhe pse me vështirësi, ia dorëzoi Tarıkun Aytenit. Sıla Rüstem dhe familja e saj përpiqen të durojnë të gjitha llojet e torturave.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments