BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 207

Mos më Braktis – Epizodi 207

Arzu dhe Cengiz marrin frymë të lehtësuar për herë të parë me sigurinë se Emreja do të shpëtohet nga vendi ku u kap.Ata presin momentin kur do ta takojnë Emren me shpresë. Esin i thotë Vedatit se Cansu shkoi në Siri sepse Emreja është gjallë. Vedat është i tronditur nga ky informacion.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments