BallinaRozeDasma e Heidit dhe Romeos/ Arbri i prerë: Totalisht një lojë

Dasma e Heidit dhe Romeos/ Arbri i prerë: Totalisht një lojë

Dasma e çiftit Heidi dhe Romeo e cila u mbajt mbrëmjen e së premtes solli një sërë diskutimesh në ‘Prime-n’ e sotëm.

Po ashtu dhe opinionistët dhanë mendimet e tyre, ku Arbër Hajdari i prerë u shpreh se çdo gjë ka qenë një totalisht një lojë e Heidit dhe Romeos, ku kjo deklaratë solli debate në shtëpi.

Arbër: Për mua ishte një situatë e çuditshme. A ka një sqarim, a i doli koka atij diskutimit të 7 ‘Prime-ve’?

Për mua është që kjo ka qenë totalisht një lojë e Romeos dhe e Heidit .

Hera e parë kur u lidhen, hera e dytë kur s’u morën vesh për 7 ‘Prime’ duke u viktimizuar në këtë histori.

Që ti ke qenë falso në këtë marrëdhënie ky është mendimi im, po ashtu dhe Heidi.

Më thuaj kur e kuptove që s’e ke kundërshtare?

Romeo: E kuptova kur kjo vajza ishte e vetmja që më kthente buzëqeshjen

Arbër: E kuptove kur të vinin dronat…

Arbri i prerë
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments