BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 9/1

Tri Motrat – PROMO Epizodi 9/1

Rüçhan u shkatërrua kur mësoi se miqtë e saj të dashur Somer dhe Türkan po divorcoheshin. Ajo e dinte se kjo do të ishte një kohë tepër e vështirë për Türkan, ndaj vendosi të bënte gjithçka që mundej për të ndihmuar. Rüçhan iu afrua Türkanit dhe i ofroi mbështetje dhe një vesh të dëgjuar. Ajo gatuan ushqimet e saj të preferuara dhe e nxori për shëtitje në natyrë për t’i lehtësuar dhimbjet. Falë mirësisë dhe mbështetjes së Rüçhan, Türkan arriti të shërohej ngadalë dhe të gjente rrugën e saj përpara.

RELATED ARTICLES

1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments