BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 8/1

Tri Motrat – Epizodi 8/1

Ndërsa Dönen dyshon se ka diçka që po ndodh mes. Serdarit dhe Dilekit, ajo që Dilek kërkon prej tij e lë atë së bashku. Ose do të bëjë kërkesën e mikut të tij dhe do të mërzitë vëllanë e tij apo….?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments