BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 199

Mos më Braktis – Epizodi 199

Për shkak të asaj që Sıla bëri për Tarık, ajo merret parasysh nga familja. Sıla është kurioze për çështjen që tha Rüstem: “Unë do ta zgjidh për Tarık” dhe ndjek fshehurazi Rüstem.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments