BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 21

Tri Motrat – PROMO Epizodi 21

Türkan, e cila mendon se burri i saj është në depresion për shkak të çështjes së ullishtës, përpiqet të jetë me Somer dhe ta bëjë atë të lumtur.

RELATED ARTICLES

1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments