BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 20

Tri Motrat – Epizodi 20

Duke parë Minen dhe Nihatin së bashku në dhomën e spitalit, Somer është i hutuar. Ai fillon të pyesë nëse foshnja është e tija. Edhe pse Mine përpiqet ta bindë, kjo marrëdhënie ka përfunduar plotësisht për Somerin. Dashuria vuan.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments