BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 210-

Mos më Braktis – Epizodi 210-

Ai nuk e di se çfarë po bën në Rüstem sepse ka shumë frikë të shkojë në burg nëse kuptohet se ai e ka vrarë Tarıkun. Sıla kthehet në shtëpi, por Tarık, të cilin ia besoi Aytenit dhe e mendoi në duar të sigurta, ka rënë në duart e Meltem, e cila është ngatërrestari i vërtetë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments