BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 211

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 211

Ashtu si Meltem dëshiron të hakmerret ndaj Rüstemit, ajo sheh që Tarık është gjallë dhe përpiqet ta rrëmbejë Tarıkun para se Sıla të arrijë; Por ka diçka që ai nuk e priste. Kjo do ta vendosë Meltemin në një situatë të vështirë për një kohë të gjatë. Rüstem, nga ana tjetër, ka shumë frikë të shkojë në burg.

https://youtu.be/C9dL72hxWR0
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments