BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 17

Tri Motrat – Epizodi 17

Letra që Dön ka shkruar për mikun e tij shkakton, tensione të mëdha në marrëdhëniet e tij me. Derya dhe Serdar.

Pas vendimit për të mos u divorcuar, Türkan kupton se ajo duhet të luftojë për të fituar. Somer dhe vazhdon të qëndrojë dhe të luftojë pavarësisht presionit të Rüçhan.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments