BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 207

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 207

Për të shkuar sa më shpejt te .Zeynep, ajo bën një marrëveshje me burra të tipit të errët për të hyrë nëpër rrugë të ndryshme. Meqenëse. Cansu nuk mund të parashikojë se ku do të shkojë kjo aventurë, ajo frikësohet dhe zbret nga makina e Borës.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments