BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 206

Mos më Braktis – Epizodi 206

Meqenëse plaga e Emres është e infektuar dhe e uritur dhe e etur, ai nuk mund të durojë më dhe i bie të fikët. Bora dhe Cansu arrijnë të dalin nga paraburgimi.Bora kërkon mënyra të tjera për t’u ndalur në kufirin sirian.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments